Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Beşiktaş futbol ve basketbol haberleri bu sitede sizi beklemektedir

Beşiktaş'ın futbol ve basketbol haberlerini keyifle okumak isteyenler, bu hususta gönül rahatlığıyla onlybesiktas.com içerisine giriş yapabilir.

Her gün çok sayıda Beşiktaş taraftarı, onlybesiktas.com adresine bağlanarak, buradan takımlarının gündemini izlemektedir. Siz de Beşiktaş'a gönül verdi iseniz, bu platformdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Beşiktaş Haberleri okumak, Beşiktaş'ın en sevilen duvar kağıtlarını indirmek ve çok özel Beşiktaş tezahüratlarını öğrenmek isteyenler, bu hususta onlybesiktas.com platformuna bağlanmalıdır.

Beşiktaş'ın her branşına dair son dakika haberleri, onlybesiktas.com içerisinde Beşiktaş taraftarlarını bekliyor.

Bu yaz transfer döneminde, Beşiktaş futbol takımının hangi oyuncuları transfer edeceğini öğrenmek için de onlybesiktas.com içerisine bağlanmanızda yarar vardır.
2
Boşanma hazırlığı içerisinde iseniz, tekcan.av.tr adresindeki makalelerden yararlanabilirsiniz

Boşanma planı yapan her çift, tekcan.av.tr isimli web adresindeki makalelerden yararlanabilir. Zira sitede, hem haklarınızı hem de sorumluluklarınızı detaylıca anlatan çok sayıda yazı bulunabilecektir.

Site üzerinden, boşanma avukatı tarafınca yazılmış olan özgün hukuk makalelerini keyifle okuyabilirsiniz.

Tekcan.av.tr adı altında faaliyet gösteren sitede, fikri mülkiyet ile ilgili de bilinmesi gereken pek çok bilgi, bir araya getirilmiştir.

Yakın zamanda bir miras davası ile karşı karşıya kalacak iseniz, bu konu üzerine de, tekcan.av.tr platformundan bilgiler toplayabilirsiniz.

Özellikle işçi hakları ile ilgili çok sayıda değerli bilgi, yine tekcan.av.tr içerisinde sizleri bekliyor olacak. Sitedeki makaleleri, kaynak linkini gösterek, internette paylaşabilirsiniz.
3
Web Sitelerinden son haberler / Farmasi ile para kazanmak ister misiniz?
« Last post by admin on April 24, 2019, 04:00:57 AM »
Farmasi ile para kazanmak ister misiniz?


Merhabalar

Ben Nevin Kaya. 1981 Manisa - Soma doğumluyum. 2005 yılında evlendim. 2 çocuk annesiyim. 13 yaşında 1 oğlum ve 2.5 yasında bir kızım var.

7 yıl önce Aralık ayında Farmasi ile tanıştım daha önce yabancı bir firmada satış danışmanlığı yapıyordum. Sadece satış kârı ile harçlığımı çıkarmaya çalışıyordum. Fakat satış kârı elde etmek isterken bir çok kişi ürünü geliş parası üzerinden almak istiyor beni zor durumda bırakıyorlardı. Yabancı firmadaki üst liderime siz nasıl kazanıyorsuniz diye sordum çünkü daha fazla kazanç elde etmek eşime destek olmak istiyordum.Üst sponsorum sen yapamazsın dedi ve çok üzülmüştüm. Kırılmam beni Farmasi kozmatik firmasına yönlendirdi.

Biraz araştırma yaptım. %100 Türk Firması ve Dr Cevdet Tuna ismini duymak beni fazlasıyla ikna etmişti. İlk gelen Toplantı mesajı ile toplantıya katılmaya karar verdim. Toplantıda kazananları görmek beni çok heyecanlandırmıştı.Dedim ki bende yapabilirim. Yapabilirsem kazanırım yapamazsam kaybedeceğim bir şey yoktu.Farmasi de beni zor durumda bırakacak zorunlu şartlar yoktu. İlk toplantıda kendime küçük bir hedef verdim.O hedef doğrultusunda çalışmaya başladım.

Bu arada eşim sürekli kandırıldığımı ve bize satış yaptırmak istediklerini  kısacası kullanıldığımızı söylüyordu. Bu da beni inanılmaz demorolize ediyordu.Çok zorlu bir sürecin içine girmiştim. Oğlum 1.sınıf öğrencisi eşim bırakmamı istiyordu.Ama yılmadım eşim engel olmaya çalıştıkça daha çok hırslandım. O kadar inanmıştım ki kazanacağıma pes etmedim. Farmasi ürünlerinin tek tek hepsini kullandım aldığım sonucları etrafımda olan herkese tanıttım. Ürün almak istemeyen üye olmak istemeyen çevremdeki herkez beni daha çok bu işte başarıya odakladı. Beni ķırmayan ürün tanıtıp satışını yaptığım kişilerin bana memnuniyetle dönmeleri beni heyecanlandırıyordu.

Ben bana inanlarla yola çıktım. Kayıt olduktan 7 ay sonra müdür ünvanını aldım.5 yıl direktör olarak devam ettim 2 yıl önce Altın Direktör ve 4 ay önce platin müdür ünvanını aldım. Zümrüt müdür ünvanı için disiplinli bir şekilde müdür adaylarımla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türkiye genelinde hemen hemen her ilde liderimiz danışmanımız var o kadar büyük o kadar güçlü bir aile olduk ki bunu yasamak gerekiyor. Kazanıp kazandırmanın heyecanını her ay yaşıyoruz.

Bana göre başarının formülleri: İnanmak, bahane değil çözüm aramaktır.Çünkü bahane bulmak isteyince her şey bahane çözüm bulunca başarı kaçınılmazdır.

FARMASİ DR C TUNA ONURSAL BAŞKANIMIZ MEKANI CENNET OLSUN. YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HAKAN TUNA’ YA BİZLERE BU KADAR GÜZEL İŞ İMKANI SUNDUKLARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. YÖNETİCİLERİMİZE TÜM ŞİRKET ÇALIŞANLARIMIZA BENİ YALNIZ BIRAKMAYAN ÜST SPONSORLARIMA VE TÜM EKİP ARKAŞLARIMA SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUMFarmasi Nedir?

Farmasi, 1950 senesinde Dr. Cevdet Tuna tarafınca kurulmuş bir ilaç firmasıdır. 1985 senesinde kozmetik sektörüne de giren Farmasi, ürünleriyle herkesin beğenisini kazanmıştır. Özellikle kişisel bakım ürünleri ve parfümleriyle adından sıkça söz ettiren Farmasi, 1995 senesinden itibaren bebek bakım ürünlerini piyasaya sürmüştür.

Farmasi, an itibariyle tam 119 ülkeye birden ihracat gerçekleştirmektedir. Günümüzde, dünyanın dört bir tarafından yüzlerce ülke Farmasi ürünlerini satın almaktadır.


Farmasi ile nasıl para kazanılır?

Farmasi ile para kazanmak isteyenler, bu konuda farmasiailesinekatil.com isimli internet adresinden yararlanabilir. Farmasi girişimci girişi yaparak, siz de Farmasi ailesine katılabilirsiniz.

Farmasiailesinekatil.com platformundan yararlananlar, hem Farmasi ürünlerini çok ucuza getirebilecek, hem de ek gelir elde edebilecektir. Farmasi giriş linkine tıklayarak, sistem ile ilgili daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Lakin ayrıca aklınıza takılan hususlar olursa, yazımızın sonunda paylaştığımız telefon numarasını arayınız.

Herkese şimdiden bol kazançlar dileriz.

https://www.farmasiailesinekatil.com/farmasi-hakkinda/

Farmasi Üyesi Olmak İçin Tıkla Formu Doldur

Platin Müdür Nevin Kaya İle İletişime Geçmek İçin : 0549 794 94 87

Web: Farmasiailesinekatil.com
4
Türkiye'nin en hızlı ve ucuz hosting firması AKWEB HOSTİNGİ


Merhaba arkadaşlar

2006 yılından beri web tasarım olarak başladığımız bilişim sektöründe oldukça başarılı işler ve sağlam müşteri kitlesine ulaştık. Tüm müşterilerimize paylaşımlı hostingler yerine direkt olarak kendi sunucularımızda hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıdık ve koruduk.

Bu anlamda bilişim sektöründe hosting ve reseller satışı yaparak girmeye karar verdik. Hali hazırda toplamda 8 sunucuda 2000+ müşteriye hizmet vermekteyiz. Web tasarım belki hosting müşterilerini pek ilgilendirmese de 2006 yılındaki ilk müşterimizin hâla bizimle çalışıyor olması %99.9 müşteri memnuniyetimizin ispatıdır.

Müşterilerimiz arasında bir çok kişisel ve kurumsal firma siteleri yer almaktadır.

Hosting, Reseller ve SEO reseller hizmeti verdiğimiz sunucularımızın tamamı firmamıza ait sunuculardır, Kiralık sunucu kullanmamaktayız.

Sunucularımız E3 ve Yeni nesil çift işlemcili E5 serisi işlemcilerden oluşmaktadır. Sunucularımızda SSD disk ve SATA3 Enterprise diskler kullanmaktayız. Raid 5 ve Raid10 ile güvenlik ve güçlendirme sağladığımız sunucularınızda cloudlinux, cagesf, cxs gibi yazılımlar ile de güvenlik %99 sağlanmış durumdadır.

Veri merkezi olarak Denizli netinternet ve İstanbul radore verimerkezi ve Bursa Dgn verimerkezinde barındırılan sunucularımız, uptime süreleri %99,9 olarak garanti edilmektedir.

500 GBps Anti Ddoss saldırı korumalı IP lerimiz ile saldırı aldığı anda koruma hizmeti de verebilmekteyiz.

Yazılım olarak tüm sunucularımızda Cpanel / Whm panel kullanmaktayız, Litespeed ile sunucularımız Apache'ye göre %90 daha performanslı çalışmaktadır.

Sizleri de Akweb Bilişim Hizmetleri kalitesini görmeye davet ediyoruz.

Kısaca Verdiğimiz Hizmetler;

Türkiye Lokasyon olarak:
Hosting - Reseller Hosting - Kurumsal Hosting - SEO Hosting - SEO Reseller - VDS Sunucu - SEO VDS Sunucu - Kiralık Fiziksel Sunucu

Fransa Lokasyon olarak:
Fransa Hosting - Fransa Reseller Hosting - Fransa SEO Reseller - Fransa SEO VDS Sunucu

NOT : Firmamız asla kişiye göre fiyat veren bir firma değildir. Tüm fiyatlarımız ve kampanyalarımız tüm müşterilerimize eşit olarak davranılmak üzere programlanmıştır.
Skype vs üzerinden kesinlikle satış yapmamaktayız.

İletişim Bilgilerimiz:
Web : Akwebhostingi.com
MSN-Email: destek @ akwebtasarim.com
Telefon: 0536 574 1672
GSM:     0850 885 0863
Adres: Birlik Mah. Atışalanı Cad. No:143-53 Esenler - İstanbul
Skype : akwebtasarim @ hotmail.com

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Ticari Ünvan     : Akweb Bilişim Hizmetleri
Adres             : Birlik Mah. Atışalanı Cad. No:143-53 Esenler - İstanbul
Tel                     : 0850 885 0863
Vergi Dairesi     : Atışalanı Vergi Dairesi
Vergi No             : 57115438846
Vergi Kimlik No     : 0110562852
Sicil No             : 105756/5
 
Yer Sağlayıcı Belgesi

 
5
Web Sitelerinden son haberler / Hamamböceği İlaçlama
« Last post by admin on April 23, 2019, 05:19:16 PM »


Hamamböceği İlaçlama

 

Hamam böceği ilaçlama şirketimiz bugüne kadar binlerce evi hamamböceğinden temizlemiştir. Hamamböcekleri evlerde çok sık görülen haşere türüdür.  Evin banyosunda çok görüldüğü için hamamböceği adını almıştır. Çirkin görüntüsü ile birçok kadının korkulu rüyası olan hamamböcekleri evde enfeksiyon kapmasına neden olur. Hamamböceği ilaçlama firmamız teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak evlerinizi hamamböceği başta olmak üzere bit, fare ve akrep gibi haşerelerden temizlemektedir. Hamamböceği ilaçlama işi 45 dakika sürmektedir. Hamam böceği ilaçlama şirketimize Promerilaclama.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ekbimiz birinci sınıf haşere temizlik işini uygun fiyata zengin ödeme seçenekleri ile size sunmaktadır. Güvenilir bir yaşam alanı için sizde bahar öncesi evlerinizi haşerelere karşı temizleyin.
6
Web Sitelerinden son haberler / İstanbul ilahi grubu ve mehteran ekibi
« Last post by admin on April 23, 2019, 04:21:12 PM »
İstanbul ilahi grubu ve mehteran ekibi

Istanbulilahigrubu.net adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet sitesine hepiniz hoş geldiniz.

Balon süsleme hizmetinden tutun mehteran ekibine, ilahi grubundan semazen grubuna kadar, özel günlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok şey, burada sizi beklemektedir. 

İstanbul ilahi grubu linkine tıklayarak, siz de hemen ilahi grubu kiralama taleplerinizi iletebilirsiniz.

Ekonomik fiyatlarla İstanbul semazen grubu kiralamak için, yine bu firmaya başvurmanızı tavsiye ederiz.

Gerek nişan, gerek düğün, gerekse de sünnet organizasyonları ile büyük beğeni toplayan firma, İstanbulluların vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

İstanbul mehteran ekibi ve kılıç kalkan ekibi, organizasyonlarınızın en güzel renkleri olacaktır.

Arzu edenler, sünnet organizasyonları için buradan en uygun fiyatlarla taht kiralama şansı da bulabilir.
7
Web Sitelerinden son haberler / İstanbul Semazen Ekibi
« Last post by admin on April 23, 2019, 03:19:54 PM »
İstanbul Semazen Ekibi

İyi bir semazen ekibi arıyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Bugün sizlere, İstanbul'un en çok tercih edilen semazen ekibini tavsiye edeceğim. Firmanın resmi internet adresi olan istanbulsemazen.com içerisinde, semazen ekibi ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşma şansı bulabilirsiniz.

İlahi ekibi denildiği zaman İstanbul'da akla gelen ilk firmalardan biri, hiç şüphesiz İstanbul Semazen'dir. Firmaya ulaşmak adına, az önce paylaştığımız gibi istanbulsemazen.com platforma bağlanınız.

Unutulmaz bir dini düğün isteyenler, bu hususta yine istanbulsemazen.com adresini ziyaret edebilir.

Dini düğün organizasyonları ve sünnet organizasyonlarını bu firmaya yaptıranlar, asla pişman olmayacak. Gerek cazip fiyatları, gerek deneyimli ve güler yüzlü personelleri, gerek çok başarılı ilahi grubu ile İstanbul Semazen, adından sıkça söz ettirmektedir.
8
Web Sitelerinden son haberler / Toplu Pasta Siparişi
« Last post by admin on April 21, 2019, 05:30:48 AM »
Toplu Pasta Siparişi

Düğün, nişan, toplantı gibi organizasyonlarda misafirlere pasta ikram edilir. Toplu organizasyonlarda ikram edilecek pastalar için özel bir hazırlık gerektirir. Gelen misafirleri mutlu etmek adına onlara sunulacak pastalar hijyenik kurallara uygun formatta ve lezzetli hazırlanmalıdır. Temizlik, hijyen, lezzet dışında bir de bu işin maliyet boyutu vardır. Uygun fiyata bu işi size yapabilecek bir firma bulmanız gerekir. Oklava.net sitesine giriş yaparak önemli günleriniz için ihtiyacınız olan  Pasta siparişi verebilirsiniz. Uzun yıllar pastacılık sektöründe uzman olan bir pastanenin sitesi olan oklava.net kaliteyi ucuza üreten ender firmalardan birisidir. İnternet üzerinden siteye giriş yapıp size uygun pasta modellerini seçip kapıda ödeme seçeneği ile pasta ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
9
Web Sitelerinden son haberler / Kayseri’de Nakliyat Hizmetleri
« Last post by admin on April 21, 2019, 05:09:56 AM »
Kayseri’de Nakliyat Hizmetleri

Kayseri ilinde nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler son günlerde enkolaynakliyat.com adresini kullanmaya başladı. Bu sitenin bu kadar kısa sürede popüler hale gelmesinin bir çok haklı sebebi var. Site nakliyat hizmeti almak isteyen müşteriler ile firmaları bir araya getiren bir sitedir. Bugün Kayseri ilinde nakliyat hizmeti veren bütün firmalar bu siteye aktif giriş yapıp ilanlar vermektedir. Bugün binlerce insanın giriş yaptığı, ilan verdiği sitede aktif ilanlara her gün yenisinin eklendiği sitede insanlar ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kayseri evden eve taşımacılık ihtiyaçlarına akılcı çözümler üreten sitede tüm hizmetler ücretsizdir. Siteye giriş yapıp siz de nakliyat ilanları oluşturabilirsiniz. Böylece Kayseri ilinde hizmet veren tüm nakliyat siteleri sizinle iletişime geçerek size uygun fiyat teklifinde bulunurlar.

10
Web Sitelerinden son haberler / Dış Cephe Temizliği Yapan Firma mı Arıyorsunuz?
« Last post by admin on April 21, 2019, 04:54:04 AM »
Firma ismi : CBR Temizlik

Domain adı : Discephetemizligi.info

Site ile ilgili başlık : Dış Cephe Temizliği Yapan Firma mı Arıyorsunuz?

Sitenin Aktif Olma Tarihi :Mart 2019

Tanıtım mesajı : İstanbul'da dış cephe temizliği yapan, kurumsal bir firma arıyorsanız, gönül rahatlığı ile CBR Temizlik tercihinde bulunabilirsiniz.

CBR Temizlik bünyesinde, her biri alanında uzman personeller görev yapar. Bu personeller, binalarınızın dış cephesini ustalıkla temizleyecektir.

Güler yüzlü hizmet anlayışı ve avantajlı fiyatları ile adından sıkça söz ettiren CBR Temizlik, her geçen gün daha da büyümektedir. Firmanın güncel dış cephe temizliği fiyatları hakkında fikir edinmek isterseniz, yazımızın sonunda paylaşacağımız telefon numarasını hemen arayabilirsiniz.

CBR Temizlik için iş güvenliği de çok önemlidir. Çalışanlarının güvenliği için gerekli ekipmanlara sahip olan firma, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

İstanbul dış cephe temizliği yapan kurumsal bir firmaya ihtiyacınız varsa, hemen aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak, CBR Temizlik ile görüşebilirsiniz.

Telefon numarası : 0850 473 72 66

Adres : Maslak Mahallesi Ahi Evran Caddesi Nazmi Akbacı İş Merkezi No:7 C Blok/256 Şişli - İstanbul
Pages: [1] 2 3 ... 10