Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
KORP Cloud - Bulut Sunucu ve Hosting Hizmetleri

Web Hosting Hizmeti

Web siteleri içerisinde bazı dosyalar yer almakta ve bu dosyalar kullanıcıların da yararlanabilmesi amacıyla yayınlanmaktadır. Bu işlemin yapılabilmesi için bu dosyaların muhafaza edilmesine ve daha sonra yayınlanmasına barındırma hizmeti ya da bir başka deyişle web hosting adı verilir. Firma  Web Hosting faaliyetiyle etkinlik sunmaya devam ediyor.

Web Hosting Hizmetinin Önemi

Web hosting hizmetleri günümüzde teknoloji dünyasında çığır açmış ve bu alandaki faaliyetlerde sağlamış olduğu faydalarla ön plana çıkmıştır. Firma Bulut Sunucu hizmetleriyle beraber web hosting faaliyetleriyle de herkesin bildiği bir firma konumuna ulaşmıştır.

Web Hosting Hizmetinden Yararlanmak

Firma web hosting hizmetinden ve VDS hizmetinden faydalanmak isteyen kişilere büyük avantajlar sunuyor. Bu avantajlar hakkında bilgi almak için Korpcloud.com linkine giriş yapmak yeterli olacaktır.
2
Site Adı : Fiyatlist.com

Site Konusu : Güncel Fiyat Listesi Sitesi - Fiyatlist.com

Site Açılış Tarihi : Aralık 2022

Site Tanıtım Mesajı : Çeşitli ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatları, Fiyatlist.com isimli internet adresi içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Siteye giriş yapanlar, buradan gerek ilaç fiyatlarını, gerek dershane fiyatlarını, gerek çeşitli menü fiyatlarını, gerekse de market fiyatlarını yakından takip edebilir.

https://fiyatlist.com platformuna girenler, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri daha avantajlı fiyatlarla alma fırsatı elde edebilir. Zira piyasa fiyatlarını bilmek, bilinçli olmamızı sağlayacak ve aynı ürünü yüksek fiyatlara satanlara başvurmamızı önleyecektir. Örneğin bir peynir markasının ürünü 50 liraya satılıyorken, bu ürünü başka yerden 60 liraya almamamız için tavsiye edilen satış fiyatının 50 lira olduğunu bilmek önemlidir.

Asgari ücretlere artık yıl içerisinde iki defa zam yapılmaya başlanıyor. Bu bağlamda, asgari ücretlerin yıl içerisindeki tüm değişimlerini bu site vasıtasıyla takip etme şansı elde edebileceksiniz. Sadece Türkiye'deki asgari ücretler değil; Gürcistan'da asgari ücret, Katar asgari ücreti, Japonya asgari ücreti, İspanya asgari ücreti ve çok daha fazlası sitede kendine yer bulmuştur. Dünyadaki birçok ülkede alınan en güncel asgari ücretler bu sitede ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

2023 Almanca kursu fiyatları, İngilizce kursu fiyatları ve çok daha fazla kurs fiyatı yine sitede sizi bekliyor olacak.

Güncel fiyat listesi sitesi olarak yayın hayatını başarıyla sürdüren fiyatlist.com'u siz de dostlarınıza tavsiye etmeyi unutmayınız. Sevgilerimizle
3
Web Sitelerinden son haberler / Mavişehir’de Güvenilir Psikolog
« Last post by admin on March 21, 2023, 09:33:46 PM »
Mavişehir’de Güvenilir Psikolog

Mavişehir’de güvenilir psikolog bulmak oldukça zor. Fakat Hatice Davas bu alanda büyük bir boşluğu dolduruyor. Uzman psikolog oyun terapisi, çözüm odaklı terapi, özgül öğrenme güçlüğü uygulayıcı eğitimi, anne ve çocuk bağlanması, kaygı ile baş etme, resim analizi, klinik batarya uygulayıcı eğitimi, aile ve çift terapisi eğitimi, MMPI uygulayıcı eğitimi gibi birçok eğitimi almış olarak hizmet veriyor.

Mavişehir Ergen Psikolojik Danışmanlık

Uzman psikolog otizmli çocuklarla çalışmış, çocuklar, ergenler ve çiftler konusunda uzmanlaşmış bulunuyor. Bu sayede her yaştan kişinin Mavişehir Psikolog ihtiyacına rahatlıkla cevap veriyor.

Mavişehir Ergen Terapi Merkezi

Haticedavas.com adresinden hizmetlerine ulaşabilir, bilgi alabilir ve randevu talep edebilirsiniz.
4
Web Sitelerinden son haberler / Ankara Ceza Avukatı Ne Kadar?
« Last post by admin on March 20, 2023, 08:33:38 PM »
Ankara Ceza Avukatı Ne Kadar?

Ankara ceza avukatı ücretleri herhangi bir ceza davasında avukat ihtiyacı olanların en çok araştırdıkları konulardan birisidir. Ücretler pek çok etkene göre değişmekte olup asgari o yıl Türkiye Barolar Birliğinin belirlediği rakamdır. Fakat üst sınırı yoktur.

Ankara Ceza Avukatı Ne Kadara Mal Olur?

Yağma suçları, adam yaralama suçları, hile yapma ve hileli iflas suçları, zimmet suçları, rüşvetten dolayı olan suçlar, belgede sahtecilik suçları, taksirli adam öldürme suçu, ağır yaralama suçu dosya içeriklerine göre fiyat değişmektedir. Ayrıca avukatın deneyimi, birikimi, dosya detayları da Ankara ceza avukatı ücretleri konusunda farklılık oluşturmaktadır.

Uygun Ankara Ceza Avukatlık Bürosu

Milhukuk.com her zaman en uygun fiyat ve müvekkil odaklı hizmet ilkesiyle öne çıkmaktadır.
5
Web Site İsmi : Ustambiliyo.com

Site Başlığı : Baza Tamiri, Pimapen Tamiri, Marangoz İşleri ve fazlası - Ustambiliyo.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Haziran 2022

Site Tanıtımı : Tecrübeli bir ustaya ihtiyacınız mı var? Hemen ustambiliyo.com isimli internet adresine giriş yapın. Buradan ihtiyacınız olan hizmete dair usta talep edin.

Elektrik ustası arayanlar, fayans ustasına ihtiyaç duyanlar, deneyimli bir marangoz ile çalışmak isteyenler hiç tereddüt etmeksizin Ustam Biliyo platformuna ziyaretini gerçekleştirebilir.

Bazanız arızalandı ise, baza tamiri hizmeti için, buradaki baza ustasına başvurabilirsiniz. Baza ustası, bazanızı en güzel şekilde ve en avantajlı fiyatlara onaracaktır.

Pimapen pencelerinizle alakalı sorun yaşıyorsanız, pimapenlerinizin tamiri için yine Ustam Biliyo platformuna girmenizi tavsiye ederiz. Buradan en ekonomik fiyatlarla kaliteli pimapen tamiri hizmeti almanız mümkün olabilecektir.

Ustam Biliyo Platformunda yer alan bazı ustalık hizmetleri şu şekilde sıralanabilir:
       
        Elektrikçi
        Fayans Ustası
        Pimapen Tamiri
        Çilingir
        Klozet Tamircisi
        Kombi Montajı
        Marangoz
        Musluk Tamircisi

Tüm bu hizmetler ve fazlası için, aşağıdaki telefon numarasını 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

GSM - WhatsApp: 0532 175 26 60
6
Web Sitelerinden son haberler / İşlevsel Ofis Mobilyaları
« Last post by admin on March 12, 2023, 07:46:34 PM »
İşlevsel Ofis Mobilyaları

Ofis koltuk ve sandalyeleri seçilirken rahatlıklarına önem verilmelidir. Örneğin, masasında çok oturan herkes, uygun bel desteği ile ergonomik olarak tasarlanmış sandalyelere ihtiyaç duyacaktır. Farklı modellere Bürotime İstanbul ürünleri ile ulaşmanız mümkündür.

Doğru Sandalye Seçimi

Ofisinizin şıklığı ve çalışanlarınızın rahatı için Bürotime Kocaeli ürünleri arasından, ayaklar yere düz basacak şekilde rahatça oturmaya izin veren ayarlanabilir sandalyeler seçerek, garip duruş ve oturmanın neden olduğu dikkat dağıtıcı unsurları azaltan bir konfor sağlayabilirsiniz.

Konforun Ofis Çalışmasına Katkısı

Çalışırken konfor hissi yaşanması çalışma veriminde artış sağlayacaktır. Bu konforun toplantı ve mola alanlarına da yayılması çalışanların ofis içerisinde kendini rahat hissetmesini destekler ve çalışma şevkini arttırır. Turkuazofismobilya.com konforlu çalışma alanları için size özel çözümler sunmaktadır.
7
Web Sitelerinden son haberler / Su Kaçak Tespiti ve Tıkanıklık Açma Rehberi
« Last post by admin on March 12, 2023, 04:02:37 PM »
Su Kaçak Tespiti ve Tıkanıklık Açma Rehberi

Duvarların içinde geçen temiz su boruları ile ısıtma sistemi borularında meydana gelen kaçakların tespiti için geçmişte duvarlar kırılırdı. Ancak frekans dinleme kulaklığı, termal kamera, boru görüntüleme kamerası gibi yeni teknolojiler sayesinde duvarlar kırılmadan da kaçakların yeri tespit edilebilmektedir.

Nokta atışı olarak yapılan kaçak tespiti, sadece o bölgedeki duvarın kırılmasını gerektirir. Böylece duvarlar gereksiz yere kırılmaz ve kaçakların giderilmesi için gereksiz maliyetlerin altına girilmez. Mümkün olan en ekonomik şekilde çözüme ulaşmanı için tesisatçı servisleri, bütün bu süreci profesyonel olarak yönetir ve sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlar.

Kaçaklar ve tıkanıklar, insanların yaşam kalitesini olumsuz etkilediği gibi yapıları da olumsuz olarak etkiler. Kaçaktan sızan sular, duvarlarda neme, çatlamalara ve dökülmelere neden olur. Uzun vadede ise yapı için ciddi risk oluşturur. İşte bu risklerin ortadan kaldırılması için zaman kaybetmeden sorunların giderilmesi gerekir. Bölgenize en yakın Esenyurt tesisatçı servisleri ile bağlantı kurmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lavabo açıcılar, suyla temas ettiğinde yüksek ısıya neden olan kimyasallardır. Bunlar, dışarıdan bakıldığında küçük tıkanıkları açmakta etkili gibi görülür. Ancak yaydıkları yüksek ısı, boruların delinmesine ve daha büyük sorunlara neden olabilir. Çevrenizdeki en yakın Küçükçekmece tesisatçı servislerine ulaşmak için bizi arayabilir, destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Web: Sutesisatci.org
8
Ahşap Bahçe Mobilyaları ile Bahçenizi Nasıl Güzelleştirirsiniz?

Bahçenizi güzelleştirmek söz konusu olduğunda, Rattan bahçe oturma grubu mobilyaları harika bir seçenektir. Dış mekânınıza doğal ve klasik bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda minimum bakım gerektirir. Ahşap bahçe mobilyalarınızdan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmak için, işte nasıl bakım yapacağınıza dair bazı ipuçları:
  • Temizlik: Ahşap bahçe mobilyalarınızın bakımını yapmanın en iyi yolu düzenli olarak temizlemektir. Kir ve kiri nazikçe temizlemek için yumuşak bir deterjan ve ılık su solüsyonu kullanın.
  • Depolama: Ahşap bahçe mobilyalarınızı kullanmadığınız zamanlarda kuru ve gölgeli bir yerde saklayın.
  • Kaplamalar: Mobilyalarınızı tüm yıl boyunca dışarıda bırakmayı planlıyorsanız, hava koşullarına dayanıklı bir kılıf satın almayı düşünün
  • Cilalar: Ahşap bahçe mobilyalarınızın en iyi şekilde görünmesini sağlamak için birkaç yılda bir koruyucu cila kullanın.
Artık ahşap bahçe mobilyalarınızın bakımını nasıl yapacağınızı bildiğinize göre, Depodunya.com.tr sitesine gidin ve Rattan bahçe mobilyaları seçeneklerine göz atın! Çok çeşitli stil ve tasarımlarla, dış mekânınıza mükemmel şekilde uyacak bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
9
Su kaçağı tespiti | Üsküdar tesisat - Kartaltesisat.com

Üsküdar tesisat firması arıyorsanız, kartaltesisat.com isimli internet adresine girebilirsiniz. Kartal Tesisat, Üsküdar'da tesisat işlerinizi en iyi şekilde yapacaktır.

+ Kanal açma ve görüntüleme hizmeti
+ Su kaçağı tespiti
+ Su tesisatı
+ Petek temizleme gibi hizmetleri buradan almanız mümkündür.

Su tesisatı hizmetlerine ek olarak:

+ Elektrik tesisatı
+ Fayans
+ Kalebodur
+ Boya
+ Alçı
+ Kartonpiyer
+ Laminat
+ Parke
+ Dekorasyon
+ Tadilat ve tamirat hizmetlerini de buradan talep edebilirsiniz.

Kısıklı tesisat firmasına ulaşmak adına aşağıdaki iletişim kanallarına başvurabilirsiniz:

Telefon: 0533 744 10 88 - ABDÜSSELAM KARTAL
Web Site: Kartaltesisat.com
E-Mail Adresi: info@kartaltesisat.com
Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/kartal_tesisat_ve_tadilat
10
Domain İsmi : Ankarabalonsusleme.net

Site ile ilgili başlık : Ankara Balon Süsleme Firması - Zincir Balon Süsleme

Sitenin Aktif Olma Tarihi : Ocak 2023

Açıklamalar - Tanıtım : Mağazaların açılış günlerinde, balon süsleme oldukça değerlidir. Balonlarla süslenen mağaza, halkın dikkatini en güzel şekilde çekecektir. Açılışın ses getirmesi adına yapılabilecek temel şeylerden birisi olan balon süslemeyi, doğru firmalara yaptırmak gerekir. Özenli bir şekilde balonların dizilmesi ve dikkat çekici renklerin seçilmesi önemlidir. Bu bağlamda sizlere Ankara balon süsleme firması olarak faaliyet gösteren Zincir Balon Süsleme firmasını tavsiye etmek isterim. Zincir Balon Süsleme firması, Ankara'da çok sayıda değerli mağazanın açılış gününü renklendirmeyi başarmıştır.

Zincir Balon Süsleme firmasının internet adresi olan ankarabalonsusleme.net ile birlikte, firmayı ve hizmetlerini yakından tanıyabilirsiniz. Zincir Balon Süsleme firması ile çalışan bazı mağazalar, burada paylaşılmaktadır. Hangi mağazaların önü nasıl süslenmiş diye merak ediyorsanız, sitedeki görsellere gözatmanızı öneriyoruz.

Yenimahalle, Pursaklar, Mamak, Gölbaşı, Altındağ, Sincan, Etimesgut, Keçiören, Çankaya ve Çayyolu gibi yerlerde müşterilerine balon süsleme hizmeti sunan Zincir Balon Süsleme, avantajlı fiyatları, kaliteli malzemeleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile ön plana çıkmaktadır. Siz de, Ankara'da balon süsleme hizmeti almak istediğiniz takdirde bu firmaya ulaşabilirsiniz.

Telefon numarası ve WhatsApp hattı :  0554 272 64 91
Pages: [1] 2 3 ... 10