Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Web Sitelerinden son haberler / Beylikdüzü Temizlik Şirketi
« Last post by admin on December 14, 2019, 09:16:19 PM »
Beylikdüzü Temizlik Şirketi

   Beylikdüzü temizlik şirketi içinde Yeşil Temizlik firmasının yeri ve önemi büyüktür. İstanbul ili Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren firmamız her zaman kaliteli temizlik hizmetini müşterilerimize uygun fiyata sunmaktayız. Temizlik firmamızdan hizmet alabileceğiniz hizmet alanları şunlardır: Fabrika temizliği, bina temizliği ve şirket temizliği.

Temizlik firması olarak güçlü referanslara sahibiz. Bizden memnun kalan ve bize referans olan firmalar şunlardır: Harp akademisi 22 apart temizliği Levent, Fatih belediyesi inşaat temizliği, Emsan Mutfak gereçleri cam temizliği Halkalı.

Beylikdüzü bölge halkı bizi ve yaptığımız işleri çok iyi biliyor. Kısa sürede binlerce başarılı projeye imza atan temizlik firmamız bütün işlerinde ardında mutlu müşteri kitlesi bırakmayı başarmıştır. Bu yüzden bizimle bir çalışan mutlaka ikinci defa çalışmak için bizden randevu talep etmektedir. Çok yoğun bir çalışma takvimine sahibiz. O yüzden bize temizlik işleriniz için en az 3-4 gün öncesinden haber vermelisiniz. Bizimle çalışmak için hemen bizi arayıp temizlik işi için randevu alın. Ekibimiz sizin için en uygun zamanı belirleyip o gün geldiği zaman temizlik işlerinizi yapacaktır. Temizlik işinde aradığınız ucuzluk ve kaliteyse biz buradayız siz nerdesiniz. Beylikdüzü temizlik firması olarak size bir telefon kadar uzak olduğumuzu unutmayın. Yeşil temizlik firmasına ulaşmak için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz:
Eposta adresimiz: bilgi@yesiltemizlik.com
TEL: 0(216) 329 90 75
GSM: 0(536) 797 61 78

2
Web Sitelerinden son haberler / Etiketleme Makinesi Modelleri
« Last post by admin on December 09, 2019, 08:25:42 PM »
Etiketleme Makinesi Modelleri

 Etiketleme Makinesi seri ürerime geçen işletmelerin ürünlerini fiyatlandırmak için kullandığı bir makinedir.  Bu makineler işletmelere büyük ivme kazandırdı. Ürünlerin takibini yapmak ve fiyatlandırma konusunda büyük kolaylık sağlayan etiketleme makinelerini web sitemizden uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Türkiye’de 2018 yılında faaliyete giren firmamız 14 yıllık deneyimi ile dünyaya kaliteli makineler üretmektedir. Bugün dünyan farklı ülkelerine ürünlerimiz ulaşmaktadır. Hızlı ve seri bir üretim için firmanızın ihtiyaç duyduğu Sıvı dolum makinesi, kapak kapatma makinesi, kapak sıkma makinesi, etiketleme makinesi, bal dolum makinesi, kavanoz dolum makinesi, otomatik sigara dolum makinesi, sucuk dolum makinesi, ayran dolum makinesi, çikolata dolum makinesi, süt dolum makinesi, şişe dolum makinesi, kapsül dolum makinesi, lokma dolum makinesi, otomatik dolum makinesi, parfüm dolum makinesi gibi ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

Ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Bizden satın almış olduğunuz tüm ürünler garantilidir. Ürünle ilgili her türlü sorunlarınızı teknik ekibimiz çözmektedir. Satın aldığınız ürünleri havale ve kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Ürünler kargo ile kapınıza kadar getirilip kurulur. İşletmenizin ihtiyacı olan makineleri sitemizden temin edebilirsiniz.  2018 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren firmamız 14 yıllık deneyime sahiptir.  İşletmenizin ihtiyacı olan makineleri sitemizde uygun fiyata temin etmek için hemen web sitemizden ürünlerimizi incelemeye başlayın.


ARMIN PACKAGING SOLUTIONS

Telefon: 0216 387 0144
Gsm: 0543 612 0310
Web: https://arminpack.com/tr/
E-Mail: info@arminpack.com
3
Web Site İsmi : Cevapbizde.com

Site Başlığı : Eş anlamlı kelimeler ve çok daha fazlası cevapbizde.com adresinde

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ekim 2015

Site Tanıtımı : Cevapbizde.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, aklınıza takılan her türlü sorunun en detaylı yanıtını alma fırsatı bulabilirsiniz.

Bilim, finans, emlak, müzik, oyun, tatil, spor, teknoloji, yemek tarifleri ve sağlık gibi çok sayıda kategori, bu site içerisinde sizleri bekliyor olacak. Adını saydığımız bu kategoriler ve çok daha fazlası hakkında soru cevaplar sitede mevcuttur.

Sitenin son zamanlarda en fazla ilgi çeken sayfalarından birisi de eş anlamlı kelimeler sayfasıdır. Bu sayfa içerisinde, eş anlamlı kelimeler ile ilgili son derece ayrıntılı bilgiler, ziyaretçilere takdim edilmiştir. Sayfada, onlarca eş anlamlı kelime örneğine rastlanabilir.

Eş anlamlı kelimeler nedir sorusuna en doğru yanıtı, cevapbizde.com platformu üzerinden alma şansınız vardır.

Aklınıza herhangi bir soru mu takıldı? Hiç vakit kaybetmeden cevapbizde.com isimli internet adresine girişinizi yapın. Ve buradaki 'BİR SORU SOR' adlı menüye tıklayınız. Site vasıtasıyla dilediğiniz soruyu rahatça sorabilirsiniz. Soracağınız sorular, işin uzmanları tarafınca ve en özenli biçimde yanıt bulur.

Nedir sorusuna en güzel yanıtları, siz de pek çok kişi gibi cevapbizde.com ile birlikte alın. Online bilgi, eğitim ve soru cevap sitesi olarak faaliyetlerini sürdüren bu siteyi, sevdiklerinize de mutlaka tavsiye ediniz.

Sık güncellenen içeriği, doyurucu cevapları, gözü yormayan sade tasarımı ile büyük beğeni toplayan CevapBizde adlı platforma herkesi bekliyoruz.
4
Web Sitelerinden son haberler / Kaliteli Sunucular Nereden Kiralanır?
« Last post by admin on November 28, 2019, 07:13:19 PM »
Kaliteli Sunucular Nereden Kiralanır?

Kiralık sunucu hizmetini internet üzerinden temin etmek için firma ayrışın girdiyseniz ve karşınıza çıkan firmaların içinde en uygun fiyatı veren firmayı seçtiyseniz büyük bir yanlışa imza attınız demektir. Sunucu kiraladıktan sonra sunucu ile ilgili sıkıntı çektiğinizde firmanın sizin ne kadar yanınızda yer alacağı önemlidir.  Sizi kaderinize terk edecek firmadan uygun fiyata sunucu kiralasanız ne çıkar. Dedicated server ve Vds kiralama işinden sonra müşterilerini bir an olsun yalnız bırakmayan meric firmasını bu açıdan gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Meric firmasına ve ürünlerine Meric.net.tr internet adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Sunucu kiralama işinde pişmanlık yaşamak istemiyorsanız bizden mutlaka sunucu kiralamalısınız.
5
Web Sitelerinden son haberler / En Sevilen Başarı Hikayeleri
« Last post by admin on November 27, 2019, 08:24:28 PM »
En Sevilen Başarı Hikayeleri

Başarı hikayeleri hepimizi derinden etkileyen hikaye guruplarıdır. Birçok başarı hikayesi aslında yaşanmamıştır. Kişiye yön vermek, içindeki gizil gücü ortaya çıkarmak, kendine olan güven duygusunu ayağa kaldırmak için uydurulmuş hikayelerdir. Başarı hikayeleri insanları neden derinden etkiler. Çünkü kişi daha önce başarıya ulaşmak için bir mücadele etmiş ve pes etmiştir. Pes ettiği için kendisine kızgındır. Fakat bir türlü başarılı olacağına inanmaz. Çünkü umudu kırılmış ve başarılı olacağına ilişkin inancı kaybolmuştur. Başarı hikayelerinde kişinin zor şartlar altında çalışıp başarılı olması hoşuna gider. İçindeki kızgınlığına kızar ve kendine gelir. Bu kişi bu şartlar altında başarmışsa bende başarabilirim der ve yeni denemeler yapar. Bu güç ve ilhamla başarı elde eder.

Morfikir sitesi olarak başarısız olmuş, mutsuz, yolunu kaybetmiş insanlara umut olmaya, ışık olmaya adadık kendimizi. Bu yüzden sağlam ve kaliteli içerik üretmek için kendimize söz verdik. Sitemizi ziyarete gelen kişiler için bir zaman kaybı olmak istemedik. İçindeki umutları yeşertmek istedik. Bu yüzden editör arkadaşlarımız web sitemize günde 8-10 içerik eklemek yerine 3-4 tane olsun sağlam olsun, insanlar için anlamlı olsun ve özel olsun dedik. Bu yüzden sitemizde az, öz ve kaliteli içerikleri paylaşmaya özen gösterdik.

Morfikir sitemizde editörler içerik tararken her zaman tek kaynağı referans almadı. Her zaman alanında otoriter kişilerin görüşleri alınarak yazı dizileri oluşturuldu. Örneğin çocuklarda davranış bozukluğu konusunu yazı dizimizde ele alacağımız zaman bu konuda uzman çocuk psikologu, sınıf öğretmeni , rehber öğretmen gibi çocuklarla çok haşir neşir olan ve bu sektörün içinde olan kişilerin görüşleri alınarak hazırlandı. Bu yüzden yazılarımızdan her zaman okurlarımız maksimum fayda sağlamıştır.  Lüks otel odasında viski yudumlayarak fakirliği anlatan roman yazarlarından olmadık. Bu yüzden bütün paylaşımlarımızda kendinizden bir parça bulabilirsiniz. Sitemize ulaşmak, paylaşımlarımızı incelemek için siz de Morfikirler.com internet adresimize tıklayın.  Sitemizin gelişmesi için yazı dizilerimizi her gün düzenli okuyup, yazı dizimizin altına yorum yazmayı unutmayın. Sitemizi aktif olarak kullanmak için internet tarayıcınıza bizi eklemeyi unutmayın. Bir başka yazı dizisinde görüşmek üzere hoşça kalın.
6
Web Sitelerinden son haberler / Kazandıran İşler
« Last post by admin on November 27, 2019, 07:44:49 PM »
Kazandıran İşler

Kolay kredi çekebilmek için ihtiyacınız olan tek şey kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Kredi notunuz düşükse kredi çekmeniz çok zordur. Kredi notu ise bankalarla olan daha önceki ilişki durumunuzdur. Ödemelerinizi zamanında yapıp yapmadığınız, borcunuzun olup olmadığı, kazancınızın yeterli düzeyde olup olmadığına bakılarak size kredi notu verilir. Kredi notu nedir, nasıl yükseltilir, kredi notunu düşüren durumlar nelerdir, kredi notu kısa sürede nasıl yükseltilir, kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar hangileri gibi konularda bilgi sahibi olmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemize Kolaykredi.info adresinden bağlanabilirsiniz. Web sitemiz faydalı bir site olup her gün güncellenen aktif bir ekonomi sitesidir.
7
Web Sitelerinden son haberler / Türkçe teknoloji haberleri Techwarn.com adresinde
« Last post by admin on November 27, 2019, 07:03:20 PM »
Site İsmi : Techwarn.com

Site Konusu : Türkçe teknoloji haberleri Techwarn.com adresinde

Domain Kayıt Tarihi : 03 - 2014

Tanıtım ve Açıklamalar : Teknoloji dünyasında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, tam olarak doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz. Techwarn.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren Türkçe teknoloji haberleri sitesi ile birlikte, teknolojiye dair birbirinden çarpıcı içeriklere kolayca ulaşabileceksiniz.

Sitede teknoloji adına adeta yok yok! Mobil dünyasından bilgisayarlara, oyunlardan uygulamalara kadar ilginizi çekebilecek türlü türlü Türkçe teknolojik gelişmeler burada sizleri bekliyor olacak.

Techwarn.com platformunun dili İngilizce idir. Dolayısıyla, bu siteye girenler; hem keyifle teknoloji içerikli paylaşımlara gözatabilecek, hem de bir yandan İngilizce pratik yapacaktır. Sitede zaman zaman Fransızca, İtalyanca ve Türkçe konu başlıkları da görebilirsiniz. Adeta uluslararası bir teknoloji platformudur burası.

Sitenin en sevilen kategorilerinden birisi, HOW TO adlı kategoridir. How to kelimesinin Türkçe karşılığı, bildiğiniz gibi 'NASIL' idir. Kategori içerisinde, bilgisayarınızı nasıl en iyi şekilde koruyabileceğinizi, en iyi oyun bilgisayarlarını nasıl seçebileceğinizi, sizi gizlice izleyen cihazları nasıl tespit edebileceğinizi, nasıl güvenli bir biçimde araba kullanacağınızı ve fazlasını görebilirsiniz. Siteyi beğenirseniz, sevdiklerinize de mutlaka tavsiye ediniz.
8
Web Sitelerinden son haberler / OSGB İstanbul - Kaleosgb.com.tr
« Last post by admin on November 27, 2019, 05:47:37 PM »


Web Site İsmi : Kaleosgb.com.tr

Site Başlığı : OSGB İstanbul - Kaleosgb.com.tr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : 02 / 2014

Site Tanıtımı : Kale OSGB, 2005 yılından bu yana, çalışma bakanlığından almış olduğu yetki neticesinde, faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Sizlere Kale OSGB hakkında bilgiler vermeden evvel, OSGB kelimesinin açılımını belirtmek isterim. OSGB kelimesi, ortak sağlık güvenlik biriminin açılımıdır.

Örneğin bir işletme çalışanlarının, iş güvenliği ve iş sağlığı ile ilgili eğitim alması gerekiyor. İşte bu noktada devreye, OSGB İstanbul hizmeti sunan Kale OSGB girer. Kale OSGB, sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Ve 15 yılı aşkın süredir, çok sayıda işletmeye çözüm ortağı olmuştur.

İlk yardım eğitimlerinden tutun yangın tatbikatlarına, iş sağlığı eğitimlerinden iş güvenliği eğitimlerine, risk analizinden mobil sağlık taramasına, iş yeri hemşiresi hizmetinden patlamadan korunma ile ilgili dökümanlar hazırlamaya kadar pek çok ihtiyacınızı buradan en iyi şekilde karşılama fırsatı bulabilirsiniz.

İSG İstanbul linkine tıklayarak, Kale OSGB firmasını ve sunduğu hizmetleri daha yakından tanıyabileceksiniz.

Adres: İOSB Mahallesi İsdök Sanayi Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat: 2 No: 10 Başakşehir - İSTANBUL
Telefon Numarası: 0212 485 80 80
9
Web Sitelerinden son haberler / Esenyurt Beyaz Eşya Servisi
« Last post by admin on November 25, 2019, 08:49:52 PM »
Esenyurt Beyaz Eşya Servisi

Esenyurt beyaz eşya servisi denilince ilk olarak adı sayılan firma olmaktan dolayı çok gururluyuz. Esenyurt bölge halkına yıllardır beyaz eşya yetkili servisi olarak hizmet veren firmamız kurulduğu günden bu yana ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermemiştir. Sağlam iş, uygun fiyat ve hızlı teslimat ilkesi ile hizmet veren firmamız, müşterilerimizin mağdur olmaması için 1.sınıf kalite hizmet sunmaktadır. Bizi aradığınız zaman ekibimiz size en yakın takvimde uğrar. Cihazınızı önce incelemeye alır. Cihazın arızası tespit edilir. Arıza yapan bölüm önce tamir edilir. Tamir edilmeyen bölümlerde parça değişimi yapılır. Yedek parçayı da bünyesinde bulunduran firmamız her zaman müşterilerine uygun fiyat sunmuştur. Firmamıza ulaşmak için siz de herkes gibi Beyazesyaustasi.com bağlantısını kullanabilirsiniz.
10
Web Sitelerinden son haberler / Instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?
« Last post by admin on November 25, 2019, 08:22:00 PM »
Instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?

Herkese merhabalar. Bugün sizlere çok özel bir teknoloji sitesinden söz edeceğim. Bu site ile birlikte, konu başlığımızda da belirtmiş olduğumuz gibi instagram hesap dondurma işleminin nasıl yapılacağını öğrenme fırsatı bulabileceksiniz.

Instagram hesabınızı geçici bir süre boyunca kullanmamaya karar verdi iseniz, hesabınızı kolayca dondurabilirsiniz.

Osmangazi köprüsü ücreti de yine bu site üzerinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. İstanbul ve İzmir arasındaki mesafeyi tam dokuz saatten üç buçuk - dört saate kadarindiren Osmangazi Köprüsü, kullanıcılarının büyük beğenisini toplamış durumda.

Lpg fiyatları nedir diye merak ediyorsanız, bu hususta da sizlere tavsiye edebileceğim web adresi, hiç şüphesiz teknobilgi.net şeklindedir. Herkese sevgilerle
Pages: [1] 2 3 ... 10