Author Topic: Tüp mide ameliyatı olan kişiden yorumlar  (Read 1750 times)

admin

• Administrator
  • Hero Member
    • View Profile
Tüp mide ameliyatı olan kişiden yorumlar
« on: February 01, 2017, 04:58:19 PM »
Tüp mide ameliyatı olan kişiden yorumlar

Merhaba. Bir arkadaşımın adına bu yazıyı paylaşıyorum, bilginiz olsun

Merhaba, ben Ferhat Cihan. Yaklaşık 5 sene önce geçirdiğim wpw ameliyatından sonra kilom anormal şekilde arttı. WPW (Wolf Parkinson White) yani bir çeşit kalp sorunu. Geçirdiğim 1 anjio ve 1 ablasyon ardından 1 sene sonra kendim tam 110 kilo buldum. İştahımı kesinlikle durduramıyordum. 2 ekmek arası 3 ekmek yiyordum diyebilirim :) Tüm bunları üzerine başlayan kronik astım ve uyku apnesi beni işin içinden çıkılmayacak bir boyuta soktu. Bir sabah uyandım ve televizyon zaplarken tüp mide operasyonlarının anlatıldığı bir programa denk geldim. Sonuçlar inanılmazdı. Hemen internetten bu işlemi gerçekleştiren kurumları araştırdım. Bi çok görüşmenin ardından karar kıldığım Hasan Erdem oldu. Adam bana sıcak kanlı davranan adam gibi sorunlarımı dinleyen ailemle ilgili tavsiye veren tek adam oldu. 13.12.2016 tarihinde İncirli Ethica Hastanesi’nde ameliyatım gerçekleşti. Şuan tarih 31.01.2016’yı gösteriyor ve 5 dakika önce çıktığım tartının üzerinde 89.4 görmek hangi obezi mutlu etmez :) Hayallerinize koşarken yorulmayın. Orada sizi mutluluklar bekliyor.

Tüp mide ameliyatı hakkında bilgiler öğrenmek isteyenler, hiç tereddüt etmeden istanbulobezitecerrahisi.com adresine giriş yapabilir.