Demirören: İzlanda ve Finlandiya maçlarını kayıpsız geçeceğiz


Demirören: İzlanda ve Finlandiya maçlarını kayıpsız geçeceğiz

Türkiye Futbol Federasyonu ile Tadelle arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasında konuşan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, “Milli Takım’ın İzlanda ve Finlandiya maçlarını kayıpsız geçeceğine, Dünya Kupası finallerine katılacağına yürekten inanıyoruz” dedi.

TFF, Milli Takım’ın FIFA 2018 Dünya Kupası eleme maçları öncesi Tadelle ile Antalya’da sponsorluk anlaşmasına imza attı. Tadelle’yi ‘Milli Takımlar Resmi Çikolata Tedarikçisi’ yapan imza töreni, Regnum Carya Golf & Spa Resort Carya’da gerçekleştirildi. Törene, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Başkanvekili Ali Dürüst, Toksöz Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Toksöz, Toksöz Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Toksöz, A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, milli takım oyuncuları ve teknik heyet katıldı.

TFF Başkanı Demirören, “Milli Takım’ın İzlanda ve Finlandiya maçlarını kayıpsız geçeceğine, Dünya Kupası finallerine katılacağına yürekten inanıyoruz. Hocamız ve futbolcu kardeşlerimize Dünya Kupası’na giden yolda gönülden başarı diliyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu ekonomik olarak tarihinin en parlak dönemini yaşıyor. Dev markalarla sponsorluk anlaşmaları yapıyoruz. Avrupa federasyonları tarafından gıpta ile izleniyoruz” diye konuştu.

Demirören: İzlanda ve Finlandiya maçlarını kayıpsız geçeceğiz ile Benzer Yazılar:

3 Ekim 2017 Saat : 7:19

Demirören: İzlanda ve Finlandiya maçlarını kayıpsız geçeceğiz Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar